Darba laika izmaiņas Lieldienās

01.04.2024. mūsu veikali strādās  no 9:00-21:00

SIA Pārtikas veikalu grupa saņem Okredo sertifikātu

A+ novērtējums parāda ilgtspējīgu biznesa izaugsmi, spēju pielāgoties mainīgajiem tirgus apstākļiem un veiksmīgi attīstīt biznesu.

Šis sertifikāts kalpo kā prestiža atzinība, kas tiek piešķirta tikai tiem uzņēmumiem, kuri atbilst stingrākajiem vērtēšanas kritērijiem tirgū. Uzņēmumi, kuri ir sertificēti kā A klases līderi, ir ar augstu kredītspējas līmeni savā lieluma kategorijā un uzņēmējdarbības sektorā. 

28.09. Daugavpilī, Arodu ielā 21 durvis pircējiem vēris jauns PEPCO veikals

28. septembrī SIA “Pārtikas veikalu grupa” tirdzniecības centrā Daugavpilī Arodu ielā 21 durvis vēris Latvijā tik ļoti iemīļotā zīmola PEPCO veikals.

Veikalā plašā klāstā pieejamas drebēs mazuļiem, bērniem, pusaudžiem un sievietēm, kā arī kvalitatīvas preces mājsaimniecībai, kā arī moderni telpu dekori, aksesuāri, rotaļlietas, trauki un neskaitāmo sīkumi, kas mūsu dzīvi padara ērtāku vai skaistāku.

Izvēlies labāko sev un savai ģimenei! Laba kvalitāte par pieejamu cenu – tas ir PEPCO likums, kuru PEPCO ievērojuši gadiem ilgi, lai saviem klientiem sniegtu to, kas viņiem nepieciešams.

Veikals atrodas tirdzniecības centra pirmajā stāvā, un darbosies katru dienu


No 1.oktobra mini top! 

Preiļos, Rēzeknes ielā 36-600 

mainīts darba laiks:

P.-Sv. 8:00 - 21:00


Daugavpilī durvis vēris jauns pārtikas veikals “top!” Arodu ielā 21 atjaunotajās bijušā tirgus “Madara” telpās. Pirmajā stāvā ar kopējo platību 2300 m2, atrodas pārtikas veikals “top!” 560 m2, aptieka, zoo preču veikals.

Jaunais veikals “top!” piedāvās vietējo ražotāju produkciju, kā arī uz vietas ražotus kulinārijas un konditorejas izstrādājumus, gardus salātus, gaļas un z

ivs izstrādājumus un Latvijā audzētu svaigo gaļu. Kopējās investīcijas projektā ir aptuveni 2’000’000 eiro, un veikals “top!” radījis 50 jaunas darba vietas.“Ar prieku izziņojam, ka Daugavpilī ir par vienu vietējo veikalu “top!” vairāk! Aicinām iepazīt pārvērtības kādas piedzīvojis bijušais tirgus “Madara” – no šaurām, tumšām telpām tas pārdzimis tirdzniecības centrā ar gaišām, modernām, energoefektīvām platībām ar ērtu piebraukšanu, bezmaksas auto stāvvietu un centralizēto kulinārijas, konditorejas un gaļas sadales cehu. Tas ražos produkciju ne tikai Daugavpils, bet arī citiem veikaliem “top!” Latgales reģionā. Šeit atrodas arī centrālā noliktava un Latgales e-veikala bāze,” stāsta SIA “Pārtikas veikalu grupa” valdes loceklis Guntars Skutelis.

 

“Veikali “top!” pircējiem ir vietējās produkcijas unikāls avots – katrā reģiona veikalā var atrast ko īpašu un raksturīgu tieši konkrētajai vietai. Arī Daugavpils “top!” nav izņēmums – veikalā var iegādāties plašā sortimentā uz vietas ražotos kulinārijas un konditorejas izstrādājumus, tai skaitā, svaigi cepta maize, kūkas, kūciņas, pīrāgi, smalkmaizītes un tortes. Vietējais cehs lutinās pircējus ar gardiem salātiem, gaļas un zivs izstrādājumiem, kā arī būs iespējams iegādāties Latvijā audzētu un uz vietas sadalītu gaļu. Tāpat esam parūpējušies par sortimenta plašumu ikviena gaumei ar akcentu uz vietējiem ražotājiem,” atklāj veikalu tīkla “top!” valdes locekle Ilze Priedīte.

 

Atjaunotajā ēkā ir no jauna izbūvēta ventilācijas sistēma ar gaisa dzesēšanas un sildīšanas funkciju, kura nodrošina svaiga un tīra gaisa pieplūdi telpās. Protams, energoefektīvs apgaismojums, ēkas apkures sistēma ir sasaistīta ar ventilācijas sistēmu, kā arī tiek nodrošināta siltā gaisa rekuperācija no ražošanas iekārtām, rezultātā veidojot efektīvāku resursu izmantošanu. Energoefektīvas ir arī veikala aukstuma vitrīnas, un to aukstuma nesējs ir videi nekaitīgs. Veikta visas ēkas ārsienu siltināšana, nodrošina energoresursu efektīvāku izmantošanu gan ziemā, gan vasarā. Ir sakārtota apkārtējā teritorija: bruģēts stāvlaukums, izveidota jauna fasāde un ievilktas jaunas komunikācijas līnijas. 2024. gadā plānots atklāt šīs ēkas 2. stāva telpas ar kopēju platību 2000m2, kā arī Daugavpilī atvērt vēl vienu jaunu veikalu “top!”.

Projekta īstenotājs ir veikalu tīkla “top!” partneris SIA “Pārtikas veikalu grupa” ar 100% Latvijas kapitālu, kas dibināts 2011. gadā. Tajā tiek nodarbināti 160 darbinieki kopumā 10 veikalos un 6 ražošanas cehos – no tiem septiņi “top!”, divi “mini top!” un viens specializētais veikals. “Pārtikas veikalu grupa” veikali atrodas Cesvainē, Lubānā, Varakļānos, Viļānos, Preiļos, Zilupē, Madonā, Maltā, Krāslavā un Ilūkstē. Uzņēmums 2020. gadā ir saņēmis apbalvojumu un sertifikātu "Stiprākais Latvijā 2020", kas apliecinājums uzņēmuma augstajm kredītspējas novērtējumam jeb nozīmīgam ieguldījumam stabilas valsts nākotnes ekonomikas veidošanā. Stingrajiem sertificēšanas standartiem atbilst tikai 3,5% no Latvijas uzņēmumiem.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 202 pārtikas veikali, kas pieder 12 vietējiem uzņēmumiem. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.


Pirkums Lubānas “top!” veikalā bērnudārza audzinātājai, daudzbērnu mammai atnes iespaidīgu laimestu - jaunu automašīnu Nissan Juke 

Vietējā ”top!” organizētajā rudens loterijā izlozēta galvenā balva – jauna automašīna Nissan Juke. Uzvarētāja ir Inga Pērkone no Madonas novada, kuras reģistrētais izlozes čeks nesa iespaidīgo laimestu. Laimīgais pirkums tika veikts Lubānas veikalā “top!” Ozolu ielā 11. Papildu automašīnai vēl ir izlozētas 100 dāvanu kartes 20 eiro vērtībā. Pilnais uzvarētāju saraksts atrodams www.toploterija.lv


“Laimestu nemaz negaidīju! Šoks mijās ar prieka asarām,” tā laimīgo mirkli atceras bērnudārza audzinātāja Inga. “Bija parasta darba diena bērnudārzā. Atskanēja telefona zvans no “top!” pārstāves ar lūgumu precizēt čeku. Tas, protams, stāvēja mājās, tāpēc tā arī neko daudz nedomādama turpināju strādāt. Vakarā sazvanoties man pavēstīja lielos jaunumus. Ai.. Jāsaka godīgi – neticējās! Mazais puika nesaprata, kāpēc mamma raud. Jaunākā meita pārsteigta, bet vecākajai meitai pārsteigums vēl ir priekšā. Tā teikt, kad būs, tad parādīsim!”

Atsaucība loterijā šogad bija vēl lielāka kā pērn. Visaktīvākie dalībnieki bija no Valmieras, Smiltenes, Cēsīm Limbažiem, Liepājas, Ogres un Tukuma. Kā atklāj automašīnas ieguvēja Inga, tad parasti čekus viņa pat nekrājot un dažkārt nepievēršot uzmanību tiem, taču šoreiz viss izvērtās citādi: “Apmeklējām topiņu Lubānā, lai nopirktu pārtiku, un kasiere tā starpcitu ieminējās, ka čeku varot pieteikt loterijai. Jāatzīstas, ka par automašīnu sapņoju jau kādu laiku un pat klusībā to  biju ievēlējusies, redzot kādu krītošo zvaigzni. Nodomāju gan, ka man jau tā nevar paveikties, taču, ja nepamēģinās, tad nelaimēs. Ir vērts piedalīties un ir jātic! Sapņi piepildās!”

“Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir maģisks, un tajā nav burvīgāka sajūta par dāvināšanas prieku. Tie ir emocionāli piepildīti brīži. Priecājamies šodien paziņot, ka mums ir izdevies ikgadējā veikala “top!” loterijā iepriecināt 101 pircēju. Tas arī vairo kolektīva prieku, veikalu tīklam svinot savu 21 pastāvēšanas gadu. Šo gadu laikā no padsmit veikaliem dažās Latvijas pilsētās esam izauguši līdz spēcīgam reģionālam veikalu tīklam ar 202 veikaliem. Ar šo svētku loteriju vēlējāmies pateikt mūsu pircējiem paldies par vietējo uzņēmēju un ražotāju atbalstīšanu. Vietējais atbalsta vietējo!” pauž Ilze Priedīte, veikalu tīkla “top!” Mārketinga direktore un valdes locekle.

No 2021. gada 16. septembra līdz 2021. gada 25. novembrim ikvienam bija iespēja laimēt kādu no 100 dāvanu kartēm 20 eiro vērtībā, kā arī galveno balvu Nissan Juke. Lai piedalītos loterijā, bija jāveic savi ikdienas pirkumi veikalā “top!” vismaz 10 eiro vērtībā, jāreģistrē savs pirkuma čeks www.toploterija.lv un tas jāsaglabā, lai uzvaras gadījumā to var uzrādīt. Loterijas atļaujas numurs 6983.


Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 202 pārtikas veikali, kuri pieder 12 vietējiem uzņēmumiem. Rūpējoties par Latvijas ekonomiku, kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu vietējiem iedzīvotājiem, atbalstām vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

Daugavpilī top jauns veikals “top!”, piedāvājot jaunas darba vietas

Daugavpilī 2022. gada marta beigās durvis vērs jauns pārtikas veikals “top!” Arodu ielā 21, kur agrāk atradās tirgus “Madara”. Kopumā tiks nodrošinātas 50 jaunas darba vietas, un šobrīd ir izsludinātas vairākas vakances darbam jaunajā tirdzniecības centrā. Pirmajā stāvā ar kopējo platību  2300 m2 būs pārtikas veikals “top!”, aptieka, zoo preču veikals,citi nomnieki, centralizētais ražošanas cehs un noliktavas. Kopējās investīcijas projektā ir aptuveni 2’000’000 eiro. Projekta īstenotājs ir veikalu tīkla “top!” dalībnieks SIA “Pārtikas veikalu grupa” ar 100% Latvijas kapitālu.

  

“Ar prieku varam pieteikt, ka nākamā gada pirmajā ceturksnī Daugavpilī būs par vienu vietējo veikalu “top!” vairāk. Bijušais tirgus “Madara” pārtaps līdz nepazīšanai – no šaurām, tumšām telpām tas pārdzims tirdzniecības centrā ar gaišām, modernām, energoefektīvām telpām ar ērtu piebraukšanu, bezmaksas auto stāvvietu un centralizēto kulinārijas, konditorejas un gaļas sadales cehu. Tas ražos produkciju ne tikai Daugavpils, bet arī pārējiem uzņēmuma “top!” veikaliem Latgales reģionā. Šeit atradīsies arī mūsu centrālā noliktava un Latgales e-veikala bāze,” atklāj SIA “Pārtikas veikalu grupa” valdes loceklis Guntars Skutelis.

“Kopumā jaunajā “top! veikalā, ražošanas cehos un noliktavā tiks nodarbināti aptuveni 50 darbinieki. Lūkoties pēc jauniem kolēģiem mēs sākam jau tagad, bet daudzas vakances vēl tikai tiks izsludinātās pēc jaunā gada. Ar izsludinātajām vakancēm var iepazīties mūsu mājaslapā pvg.lv un arī populārākajos vakanču portālos: cvmarket.lv,  ss.lv, cv.lv”.

 

 “Veikalu tīkls “top!” kā vietējo veikalu tīkls var lepoties ar tā plašo pārklājumu un topošais “top!” veikals būs arī bāzes vieta uzlabotai e-veikala darbībai reģionā, jo redzam un saprotam, ka pircēju ikdiena kļūst arvien elastīgāka un dažkārt var nepietikt laika braucienam uz veikalu.

Ēkā ir no jauna izbūvēta ventilācijas sistēma ar gaisa dzesēšanas un sildīšanas funkciju, kura nodrošinās svaiga un tīra gaisa pieplūdi telpās. Tiks izmantots energoefektīvs apgaismojums, un ēkas apkures sistēma ir sasaistīta ar ventilācijas sistēmu, kā arī tiek nodrošināta siltā gaisa rekuperācija no ražošanas iekārtām, rezultātā veidojot efektīvāku siltuma resursu izmantošanu. Energoefektīvas būs arī veikala aukstuma vitrīnas, un to aukstuma nesējs būs videi nekaitīgs. Veikta visas ēkas ārsienu siltināšana, nodrošina energoresursu efektīvāku izmantošanu gan ziemā, gan vasarā. Ir sakārtota apkārtējā teritorija:bruģēts stāvlaukums, izveidota jauna fasāde un ievilktas jaunas komunikācijas līnijas.

2024. gadā plānots atklāt šīs ēkas 2. stāva telpas ar kopēju platību 2000m2. Papildu topošajam veikalam Arodu ielā 21, strādājam pie tā, lai 2024. gadā Daugavpilī būvētu vēl vienu jaunu veikalu “top!”,” atklāj Guntars Skutelis.

 

Jaunajā tirdzniecības centrā Arodu ielā 21, Daugavpilī  tiek piedāvātas telpas nomai. Kā arī uzņēmums  aicina uz sadarbību zemnieku saimniecības, kas var nodrošināt jauno ražošanas cehu ar vietējām izejvielām un svaigu cūkgaļu.

Lūgums sadarbības piedāvājumus sūtīt uz e-pasta adresi: kristine@pvg.lv

 

 

“Veikali “top!” ir vietējo produkcijas šūpulis – katrā reģiona veikalā var atrast ko īpašu un raksturīgu tieši konkrētajai vietai. Arī topošajā Daugavpils “top!” veikalā būs iespējams iegādāties plašā sortimentā uz vietas ražotos kulinārijas un konditorejas izstrādājumus. Šajā veikalā pircējiem būs pieejami ne tikai plašs pārtikas un rūpniecības  preču klāsts, bet arī  uz vietas cepta maize, kūkas, kūciņas, pīrāgi un smalkmaizītes,tortes. Vietējais cehs lutinās pircējus ar gardiem salātiem, gaļas un zivs izstrādājumiem, kā arī būs iespējams iegādāties Latvijā audzētu un uz vietas sadalīto gaļu,” stāsta veikalu tīkla “top!” valdes locekle Ilze Priedīte.

 

 

Uzņēmums “Pārtikas veikalu grupa” dibināts 2011. gadā. Tajā tiek nodarbināti 160 darbinieki kopumā 10 veikalos un 6 ražošanas cehos – no tiem septiņi “top!”, divi “mini top!” un viens specializētais veikals.  “Pārtikas veikalu grupa” veikali atrodas Cesvainē, Lubānā, Varakļānos, Viļānos, Preiļos, Zilupē, Madonā, Maltā, Krāslavā un Ilūkstē. Uzņēmums 2020. gadā ir saņēmis apbalvojumu un sertifikātu "Stiprākais Latvijā 2020", kas apliecinājums uzņēmuma augstajm kredītspējas novērtējumam jeb nozīmīgam ieguldījumam stabilas valsts nākotnes ekonomikas veidošanā. Stingrajiem sertificēšanas standartiem atbilst tikai 3,5% no Latvijas uzņēmumiem.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 201 pārtikas veikali, kas pieder 12 vietējiem uzņēmumiem. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

 


SIA "Pārtikas veikalu grupa" saņem apbalvojumu 

"Stiprākais Latvijā 2020"

Uzņēmums 2020. gadā ir saņēmis apbalvojumu un sertifikātu "Stiprākais Latvijā 2020", kas ir apliecinājums uzņēmuma augstajam kredītspējas novērtējumam jeb nozīmīgam ieguldījumam stabilas valsts nākotnes ekonomikas veidošanā. Stingrajiem sertificēšanas standartiem atbilst tikai 3,5% no Latvijas uzņēmumiem.